– juuksepikendused

Kursus on välja töötatud tänapäevase Itaalia juuksepikenduste (keratiinpikenduste) tehnoloogia alusel. Kursusel on võimalus omandada juuksepikenduste valdkonna uusimate suundumuste peensusi ja saladusi, kuidas muuta kardinaalselt tavalise naise välimust ja teha ta kaunimaks.

Kursuse hind sisaldab: loengumaterjale, keratiinkapsleid, juuksepikenduste aparaati, lõigatud juukseid, keratiinkapslitel juukseid, kamme, harju, kinnitusvahendeid, juukseklambreid…
Kellele? Kõigile, kes soovivad omada lisasissetulekut, aga ka ilusalongides töötavatele professionaalidele, kes soovivad tõsta oma kvalifikatsiooni, laiendada pakutavate teenuste spektrit ja suurendada sissetulekut.
Kursuse eesmärk: anda praktilisi oskusi ja teoreetilisi teadmisi nüüdisaegsetest juuksepikenduste tehnoloogiatest, materjalide klassifikatsioonist ja nende liikidest.
Kavas: ülevaade juuksepikendustest, erinevatest meetoditest ja tehnoloogiatest. Juuksetüübid, analüüs. Keratiiniliigid, analüüs. Kapselmeetod. Töö lõigatud juustega. Koloreerimine. Erinevate tehnoloogiliste võtete omandamine: Itaalia juuksepikendused, keratiin- ehk kuumpikendused, hooldus, juukseaksessuaaride kinnitamine ja eemaldamine… Põhjalik vastunäidustusi puudutav konsultatsioon.
Kestus: 6 päeva.
Kursusekava päevade kaupa:
1. päev: juuksepikenduste protseduuri võimalused, turul olevate tehnoloogiate analüüs. Turul saadaolevate naturaalsete juuste klassifikatsioon (Aasia, India, slaavi juuksed), juuste töötlemise eripärad, juuksekinnitusmaterjalide klassifikatsioon (keratiin, silikoon, vaik, vaha, teip, liim jne).
2. päev: kliendi konsulteerimine ja ettevalmistus enne juuksepikenduste panemist. Juuste jagamine tsoonide kaupa. Juuksepikenduste hooldamine. Juuksepikenduste paigaldamine mannekeenil.
3. päev: ülekapseldamine. Töö lõigatud juuksesalkudega. Juuksepikenduste eemaldamine. Töö mannekeenil.
4. päev: koloreerimine. Salkude värvimine. Juukseehted ja nende valmistamine. Töö mannekeeni või modelliga.
5. päev: hooldus. Juuksepikenduste kodune hooldus, spetsiaalsed vahendid.
6 eksam: Juuksepikenduste paigaldamine modellile ja teooriatest. Tunnistuse üleandmine.
Juhendaja: Ljudmila Ilina, Irina Baikina, Tatjana Pihlak

Кoolituse õpiväljundeid.
Õpilane, kes on läbinud antud kursused:

  • oskab teha juuste pikenduse vastavalt kliendi soovile hügieeniliselt ja ökonoomselt
  • oskab müüa ja soovitada tooteid.
  • tunneb ja järgib isikliku- ja protseduuri hügieeni nõudeid

Hind: ühel vabalt valitud õppepäeval osalemine – 66 EUR; 2 päeva – 120 EUR; kogu kuuepäevane kursus – 336 EUR.

ILUAKADEEMIA OÜ

Reg. nr.:  12277072

Aadress: Jõe tn 3 Tallinn
Harjumaa 10151

Tel: +372 6616 077
e-post:

Küsimused?


Nimi
Telefon
E-post
Sõnum