Koolitajad

LEKTOR TUTVUSTUS
Аnatoli Püretski Koolitaja.
Arst, meditsiiniteaduste kandidaat (Peterburi Meditsiiniakadeemia), filosoofiadoktor,
Vene Akadeemilise Ühingu tegevliige (Tallinn).
Lilia Birjuk Koolitaja / küünetehnik.
Star Nails – Inglismaa ja IBD Nail Systems – USA diplomeeritud koolitaja.
International Nail Experts Schooli (INES) liige ja rahvusvahelise kategooria kohtunik.
Tallinna Ülikool kutsepedagoogika kursus.
Uljana Narõškina Koolitaja / küünetehnik.
EzFlow ja IBD Nail Systems – USA diplomeeritud koolitaja.
Jõhvi Kunstikool, Tallinna Ülikool kutsepedagoogika kursus.
Eesti, Läti ja Venemaa küünetehnikute konkursside võitja.
Evelin Parusk
Koolitaja / küünetehnik
Firmade Pronails(Belgia) ja Kinetics(USA) diplomeeritud koolitaja.
Irina Baikina Koolitaja / juuksur / juuksepikenduste spetsialist.
Vidal Sassooni koolituskeskus. Тallinna Ülikooli kutsepedagoogika kursus.
Estel Professional, Londa, Davines, Dickson ja Stelina diplomeeritud koolitaja.
Jelena Kilk (Tšugai) Koolitaja / kosmeetik / spaaterapeut.
Pihkva Pedagoogiline Instituut (bioloogia eriala).
Peterburi Pedagoogiline Instituut kutsepedagoogika kursus.
Anna Lotan, GiGi ja Cristina diplomeeritud koolitaja, treener-metoodik.
Merle Saks Koolitaja / maniküüri-pediküüri spetsialist.
Peclavus (Saksamaa) diplomeeritud koolitaja.
Тallinna Ülikool kutsepedagoogika kursus.
Natalja Kraft Koolitaja / küünetehnik.
EzFlow ja IBD Nail Systems – USA diplomeeritud koolitaja.
Тallinna Ülikool kutsepedagoogika kursus.
Eesti küünetehnikute meistrivõistluste võitja.
Tatiana Chulkova Koolitaja / küünetehnik.
Ten Nails – Inglismaa diplomeeritud koolitaja.
Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa konkursside võitja.
Laura Laine Koolitaja / püsimeigi spetsialist.
My Style diplomeeritud koolitaja.
Tiina Voolaid Koolitaja / massöör.
Rahvusvaheline Massaažiakadeemia, Eesti Massööride Liidu liige, I kategooria massöör.
Tartu Ülikool, sünkroontõlk.
Marina Krõlova Koolitaja / maniküüri-pediküüri spetsialist.
Kart (Iisrael) diplomeeritud koolitaja.
Svetlana Laugason Koolitaja / kosmeetik / rakenduskosmetoloogia spetsialist.
Vene Kultuuri Rahvaülikool (psühholoogia).
Cristina (iisrael) diplomeeritud koolitaja ja treener-metoodik.
Tatjana Pihlak Koolitaja / juuksur.
Estel Professional, Schwarzkopf Professional, Goldwell diplomeeritud koolitaja.
Anna Baranova Koolitaja / jumestuskunstnik
Jumestusakadeemiate Atelier International De Maquillage (Prantsusmaa)
ja Make Up Forever (Läti) diplomeeritud spetsialist.
Mitmekordne Eesti, Läti, Venemaa ja Prantsusmaa rahvusvaheliste jumestuskonkursside võitja.
Ürituste FIBIT, Tallinn Fashion Week, ERKI Moeshow, Kuldnõel ja Fashion Palace pidev osaleja.
Rahvusvahelise organisatsiooni OMC liige.
Nadežda Melnikova Koolitaja / ripsmepikenduste paigaldamise spetsialist.
GlamLashes (Eesti) diplomeeritud koolitaja.
Ljudmila Ilina Koolitaja / juuksepikenduste spetsialist.
Belli–Capelli (Venemaa) diplomeeritud koolitaja.
Kati Mänd Koolitaja / juuksur / juuksepikenduste spetsialist.

ILUAKADEEMIA OÜ

Рег. нр.:  12277072

Адрес: Jõe tn 3 Tallinn
Harjumaa 10151

Тел: +372 6616 077
e-mail:

Задать вопрос

Имя, фамилия
Телефон
E-mail
Сообщение