Kulmude ja ripsmete värvimine

Kulmude ja ripsmete värvimine ja modelleerimine

Järgmine kursus 17.07.2019.a.

Kursuse hind sisaldab kõike vajalikku nii teooriaosaks kui praktikaks õppeklassis: pintsette, värve, ühekordseid materjale ja meigieemaldusvahendeid.
Kellele? Kursus on mõeldud täiendõppena kosmeetikutele, maniküüri- ja pediküürispetsialistidele, muudele iluvaldkonna professionaalidele ja lihtsalt huvilistele, kes soovivad omandada kulmude ja ripsmete värvimise ning näokujust sõltuva kulmude kujundamise võtteid. Vanusepiirangud puuduvad.
Kursuse eesmärk: anda osalejatele edasi nüüdisaegseid professionaalse ripsmete ja kulmude värvimise ning kulmude kujundamise praktilisi võtteid ja teoreetilisi teadmisi.
Kestus: 1 päev. 7 õppetundi
Kavas: karva ehitus, keemilise värvimise vastunäidustused, tootetutvustus, meigieemaldus, sobiva värvi ja tehnoloogia valik, kulmujoone kujundamine, omavaheline praktika.
Soovitused ja täiendavad tingimused: neile, kes kasutavad kontaktläätsi! Soovitame kaasa võtta prillid või läätsevedelik koos konteineriga. Enne kursusele tulekut ei tohiks kulme vähemalt nädal aega korrigeerida, et tunnis oleks võimalik anda neile õige kuju.
Kursuse läbinutele antakse vastav tunnistus.
Õppejõud: Jelena Tšugai, Svetlana Laugason

Кoolituse õpiväljundeid.
Õpilane, kes on läbinud antud kursused:

  • oskab teha kulmude ja ripsmete värvimise vastavalt kliendi soovile hügieeniliselt ja ökonoomselt
  • oskab müüa ja soovitada tooteid.
  • tunneb ja järgib isikliku- ja protseduuri hügieeni nõudeid

Maksumus: 42 EUR

ILUAKADEEMIA OÜ

Reg. nr.:  12277072

Aadress: Jõe tn 3 Tallinn
Harjumaa 10151

Tel: +372 6616 077
e-post:

Küsimused?


Nimi
Telefon
E-post
Sõnum